2023.09.29. Konferencja KIDR Restrukturyzacja zobowiązań w praktyce

Szanowni Państwo,

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

 

w imieniu Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych serdecznie zapraszam na konferencję, która odbędzie się w dniu 29 września 2023 r. (piątek) w Warszawie przy ul. Trakt Lubelski 40a (Klub Sosnowy). Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym – stacjonarnie oraz on-line. W załączeniu przesyłam harmonogram  wraz z informacją o sposobie dokonywania zapisów.

 

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: szkolenia@kidr.pl do dnia 22 września 2023 r.

 

Ze względu na duże zainteresowanie konferencją i ograniczoną ilość miejsc, zachęcam do możliwie niezwłocznego przesyłania zgłoszeń. Zapraszam również na bankiet, który odbędzie się po konferencji o godz. 20:00.

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących konferencji oraz rejestracji, uprzejmie proszę o kontakt pod adresem: szkolenia@kidr.pl

 

Członkowie Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych mogą zarezerwować nocleg w Klubie Sosnowym (ze śniadaniem) w promocyjnej cenie 360 zł brutto podając hasło: „Członek KIDR

 

Zachęcam również do nadsyłania pytań i zagadnień problemowych na adres: mateusz.bienioszek@kidr.pl. Pytania, które zostaną przesłane do dnia 22 września 2023 r., przekażę prelegentom z prośbą o ich omówienie w trakcie konferencji.

Więcej informacji i szczegóły:

KIDR – zaproszenie – 2023-09-29- Konferencja2